flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДО УВАГИ УЧАСНИКА ПРОЦЕСУ – ВІДПОВІДАЧки – Марченко Ірини Валеріївни

25 липня 2018, 14:24

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області викликає Марченко Ірину Віталіївну в якості відповідачки в цивільній справі за позовом Миргородської Людмили Леонідівни до Марченко Варвари Олексіївни, Марченко Оксани Віталіївни, Марченко Ірини Віталіївни, третя особа Миргородська товарна біржа, про визнання дійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна.

Розгляд справи ухвалено провести в порядку загального позовного провадження.

Слухання справи призначено до судового розгляду  на 08 годину 30 хвилин 21 серпня  2018 року в приміщенні суду за адресою: вул. Гоголя, 133, м. Миргород, Полтавська область.

Явка до суду є обов'язковою. Відповідачка зобов'язана повідомити про причини неявки в судове засідання. В разі неявки, справу буде розглянуто за її відсутності.

Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду відповідно до вимог ст. 212 ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади за цим посиланням: http://mrm.pl.court.gov.ua/sud1620/.

 

 Суддя Миргородського

міськрайонного суду                                   С.В.Андрущенко–Луценко