flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Підсумки роботи за минулий тиждень

23 грудня 2019, 16:25

На виконання Рішення Ради суддів України від 12 квітня 2018 року № 12, з метою поширення інформації про роботу суду та роз'яснення ролі суду як - незалежного та неупередженого арбітра у спорах, Миргородський міськрайонний суд Полтавської області продовжує цикл публікацій про щотижневу роботу суду.

Так, у період з 16 грудня 2019 року по 21 грудня 2019 року до суду надійшло 57 справ (матеріалыв) різних категорій.

Діаграма 1.

 

Детальніше:

- 27 клопотань, скарг, заяв під час досудового розслідування (слідчі судді);

- 7 кримінальних проваджень;

- 1 клопотання у порядку виконання вироку;

- 34 позовних заяви цивільного судочинства;

- 3 заяви про видачу/скасування судового наказу;

- 2 заяви окремого провадження;

- 3 заяви в порядку виконання судового рішення в цивільній справі;

- 2 позовних заяви адміністративного судочинства;

- 4 заяви в порядку виконання судового рішення адміністративного судочин-ства;

- 6 справ та матеріалів про адміністративні правопорушення;

- 1 матеріал іншої категорії.

Протягом тижня, що аналізується, суддями Миргородського міськрайонного суду Полтавської області, було розглянуто 69 справ (матеріалів).

Діаграма 2.

            

Детальніше: розглянуто 10 кримінальних проваджень; 15 – клопотань, скарг, заяв під час досудового розслідування (слідчі судді); 5 клопотань в порядку виконання вироку; 17 цивільних справ позовного провадження; 3 цивільних справи окремого провадження; 0 заяв про видачу судового наказу; 1 клопотання в порядку виконання рішення в цивільних справах; 0 скарг на дії або бездіяльність виконавчої служби; 0 адміністративних справ; 4 клопотання в порядку виконання рішень в адміністративних справах; 12 – матеріалів про адміністративні правопорушення; 2 матеріали інших категорій.

Окрім того, працівниками апарату суду було зареєстровано та оброблено 441 вхідної кореспонденції (листи, запити, заяви, позовні заяви, клопотання, і т.ін.), тобто документів, які надійшли на адресу суду від фізичних та юридичних осіб, в тому числі: засобами поштового або електронного зв'язку. А також судом за 5 робочих днів надіслано 1296 листів (електронних та в паперовому вигляді) сторонам, учасникам процесів та іншим фізичним та юридичним особам.