flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДО УВАГИ УЧАСНИКА ПРОЦЕСУ – ВІДПОВІДАЧА – Пащенко Зінаїду Олександрівну

10 лютого 2020, 15:36

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області викликає Пащенко Зінаїду Олександрівну (адреса: вул. Сонячна, 25, с. Зуївці, Миргородський р-н, Полтавська обл., 37630) в якості відповідача по цивільній справі за позовом Акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" до Пащенко Зінаїди Олександрівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Справу ухвалено провести в порядку спрощеного позовного провадження з повідомлення (викликом) сторін.

Судове засідання по даній справі призначено на 08 квітня 2020 року 16 годин 30 хвилин у приміщенні суду за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 133, Полтавської області.

Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду відповідно до вимог ст. 212 ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади за цим посиланням: ttp://mrm.pl.court.gov.ua/sud1620/.

Явка до суду є обов'язковою. Сторони зобов'язані повідомити про причини неявки в судове засідання. В разі неявки, справу буде розглянуто за їх відсутності.

Суддя Миргородського
міськрайонного суду                                                          С. В. Андрущенко–Луценко